Aparatowy/a Urządzeń Rozlewniczych (branża spożywcza)

Lokalizacja: Lublin , lubelskie
Praca Aparatowy/a Urządzeń Rozlewniczych (branża spożywcza)

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

W chwili obecnej, dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży spożywczej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Czym będziesz się zajmować?

 • Obsługą urządzeń rozlewniczych,
 • Realizacja planów produkcyjnych,
 • Porządkowaniem stanowiska pracy.
Wymagania

Aplikuj jeśli:

 • Posiadasz wykształcenie min. zawodowe,
 • Posiadasz aktualną książeczkę Sanepid,
 • Posiadasz doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi,
 • Dbasz o bezpieczeństwo w pracy,
 • Jesteś osobą odpowiedzialną
 • Jesteś dyspozycyjny/a do pracy w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku
Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować ?

 • Możliwość rozwoju zawodowego związaną z dynamicznym rozwojem firmy,
 • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży spożywczej,
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
 • Przeszkolenie stanowiskowe,
 • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta,
 • Na początek stawkę w wysokości 2200 brutto + premie + dodatki nocne,
 • Możliwość korzystania z programu rabatowego oraz kart sportowych.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Więcej ofert na www.adeccopraca.pl

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji"
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland(małpa)adecco.com.

Oferta jest ważna jeszcze 2130 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Aparatowy/a Urządzeń Rozlewniczych (branża spożywcza)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Aparatowy/a Urządzeń Rozlewniczych (branża spożywcza) w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Aparatowy/a Urządzeń Rozlewniczych (branża spożywcza) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Aparatowy/a Urządzeń Rozlewniczych (branża spożywcza), praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.