Specjalista ds. obsługi klienta - połączenia przychodzące

Lokalizacja: Brzeziny , łódzkie
Praca Specjalista ds. obsługi klienta - połączenia przychodzące

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla naszego Klienta będącego liderem w branży elektroenergetycznej, poszukujemy kandydatów do pracy w Łodzi, na stanowisku:


OBOWIĄZKI

Do Twoich zadań będzie należała telefoniczna obsługa klienta na infolinii przychodzącej. Liczy się dla nas jakość usług i profesjonalizm, dlatego zależy nam, abyś zachowywał w kontaktach z klientem jak najwyższe standardy i był w pełni profesjonalny.

Wymagania

WYMAGANIA

Jesteś komunikatywny, otwarty i potrafisz budować trwałe relacje? Potrafisz słuchać i lubisz rozmawiać? Jesteś samodzielny i zaangażowany? Potrafisz dobrze obsługiwać komputer i masz co najmniej średnie wykształcenie? Jeśli tak - to praca dla Ciebie!

Oferujemy

OFERUJEMY

My zapewniamy zatrudnienie w dogodnym dla Ciebie wymiarze czasu pracy (pełen etat lub ½ etatu) oraz w elastycznej formie, o której sam decydujesz (umowa o pracę/umowa zlecenie) Na wynagrodzenie składają się: podstawa 14 zł/h brutto oraz premia wynikowa, dla chętnych również możliwe dodatkowo płatne nadgodziny. Pracujesz od poniedziałku do piątku w systemie ośmiogodzinnym. Zapewniamy również profesjonalne szkolenie wdrażające oraz opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia. Doceniamy Twoją inicjatywę i kreatywność - u nas możesz realizować swoje pomysły!

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich - niezależnie od płci oraz wieku.

Oferta jest ważna jeszcze 2435 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta - połączenia przychodzące

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta - połączenia przychodzące w miejscowości: Brzeziny jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AZ KS Service lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta - połączenia przychodzące Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta - połączenia przychodzące, praca w Brzeziny dopasowana do Twoich wymagań.AZ KS Service praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.