Praca stała od zaraz! Biuro w Centrum.

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Praca stała od zaraz! Biuro w Centrum.
Opis:

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży telemarketingowej poszukuje konsultantów telefonicznych do pracy w biurze sprzedaży.

Potrafimy zadbać o naszych pracowników i o odpowiednie warunki pracy o czym przekonasz się jeśli zdecydujesz się przyłączyć do zespołu.

Zapewniamy pełne przeszkolenie i wsparcie merytoryczne, które poprzedzą Twoją pracę.

Wymagania:

1. Komunikatywność.

2. Dobra dykcja.

3. Płynna znajomość j. polskiego.

4. Podstawy obsługi komputera.

Oferujemy:

Realizujemy wiele różnych projektów (sprzedaż ubezpieczeń, wydawnictw, publikacji itd.) a warunki na nich są zróżnicowane, łączy je jednak gwarancja:

- stawki godzinowej (11-17zł/h brutto),
- atrakcyjnego systemu prowizji,
- bonusów i benefitów.


Aplikuj poprzez link: Praca stała od zaraz! Biuro w Centrum.


Oferta jest ważna jeszcze 2647 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca stała od zaraz! Biuro w Centrum.

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca stała od zaraz! Biuro w Centrum. w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Databroker S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca stała od zaraz! Biuro w Centrum. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca stała od zaraz! Biuro w Centrum., praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Databroker S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.