Praca na produkcji - Dołącz do Nas!

Lokalizacja: Żywiec , śląskie
Praca Praca na produkcji - Dołącz do Nas!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Szukasz pracy na terenie Żywca?

Jesteś dyspozycyjny/a, aby pracować w systemie zmianowym?

Chcesz mieć wolne weekendy i korzystać z czasu wolnego?

Chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku u lidera z branży automotive?

Zależy Ci na stałej pracy, pełnym etacie i ubezpieczeniu?

Chcesz korzystać z benefitów tj.: karta sportowa, opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe?

SKORO NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIEDZIAŁEŚ/ ŁAŚ: "TAK"- SKORZYSTAJ Z SZANSY i DOŁĄCZ DO NAS!

Dla naszego Klienta, firmy z branży Automotive, aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI


Zadania do zrealizowania dla Ciebie:

• Prace montażowe z komponentami na produkcji
• Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych

Wymagania

Wymagania dla Ciebie:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Motywacja i chęć podjęcia pracy na produkcji

Oferujemy

Oferujemy Tobie:

• Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę tymczasową
• Premie do wynagrodzenia: Premia Wydziałowa!, Premia za Polecenie Pracownika!
• Dodatek za dojazd do pracy
• Ubezpieczenie grupowe i opieka zdrowotna
• Konkursy z nagrodami
• Benefit dla Pracownika Adecco + Club
• Karta Sportowa OK SYSTEM
• Wynagrodzenie zawsze na czas

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty! Kontakt pod numerem tel.: 783-843-829/ 723-193-103

 

Poleć Nas swoim znajomym, którzy poszukują pracy! Mamy wiele ciekawych ofert!

 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji"

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.polandmalpaadecco.com.

 

Oferta jest ważna jeszcze 2307 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji - Dołącz do Nas!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji - Dołącz do Nas! w miejscowości: Żywiec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji - Dołącz do Nas! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji - Dołącz do Nas!, praca w Żywiec dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.