Młodszy Operator Maszyn

Lokalizacja: Duchnice , mazowieckie
Praca Młodszy Operator Maszyn

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, producenta opakowań do produktów spożywczych poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Miejsce Pracy: Duchnice koło Ożarowa Mazowieckiego

Zakres obowiązków:

• obsługa maszyny produkcyjnej
• sprawdzanie poprawności wytworzenia produktu przez urządzenia na linii produkcyjnej
• kontrola jakości wytworzonego produktu
• utrzymywanie czystości w miejscu pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

Wymagania:

• książeczka SANEPID
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• zaangażowanie i dokładność podczas wykonywanej pracy
* mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

Wybranym osobom oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, po okresie 3 miesięcy zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
• wynagrodzenie 16 zł/h brutto + premia do 20%
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
• pracę w godzinach: 6:00 - 14:15, 14:00 - 22:15, 22:00 - 6:15
• dodatkowe benefity takie jak:
1. Do wyboru pracownik może pobierać ekwiwalent za obiad lub otrzymać obiad zamawiany przez firmę.
2. Pakiet medyczny dla pracownika i rodziny
3. Ubezpieczenie na życie dla pracownika i rodziny
4. Karta Multisport - dofinansowanie ok. 50%
5. Fundusz emerytalny
7. Możliwość korzystania z ZFSS

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć Adecco Poland swoim najbliższym, może to właśnie im pomożemy znaleźć pracę!


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Oferta jest ważna jeszcze 1006 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Operator Maszyn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Operator Maszyn w miejscowości: Duchnice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Operator Maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Operator Maszyn, praca w Duchnice dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.