Promotor Huawei Jelenia Góra na Kampanię Świąteczna

Lokalizacja: Jelenia Góra , dolnośląskie
Praca Promotor Huawei Jelenia Góra na Kampanię Świąteczna

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla klienta poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowiska:


Zakres obowiązków Promotora:

 • Pełnienie roli Ambasadora - osoba pierwszego kontaktu dla Klienta, informowanie o nowościach, produktach, promocjach
 • Realizacja założonych celów sprzedażowych oraz raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system
 • Dbanie o doskonałą ekspozycję produktów Klienta w podległych punktach sprzedaży
 • Dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie i zgodne z polityką lokowanie/układanie/prezentowanie produktów na stołach / półkach sklepowych
Wymagania

Jeśli jesteś:

 • Komunikatywny oraz otwarty na kontakt z innymi
 • Nastawiony na sukces
 • Ciekawy nowych wyzwań
 • Chętny do rozwoju
 • Wyróżnia Cię pasja w temacie nowinek technologicznych
 • Dodatkowym atutem będzie wiedza na temat smartfonów i nowych technologii
Oferujemy

Jakie korzyści możesz osiągnąć po dołączeniu do naszego zespołu:

 • Nieustanny rozwój poprzez liczne szkolenia organizowane przez Trenerów Huawei
 • Szeroki zakres wiedzy na temat smartfonów, urządzeń mobilnych i akcesoriów dzięki szkoleniom produktowym
 • Dla najlepszych - możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
 • Atrakcyjne premie uzależnione od wyników

ZAPRASZAMY DO ZGŁOSZENIA SWOJEJ KANDYDATURY


Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji"
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland"małpa"adecco.com.

Oferta jest ważna jeszcze 2417 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Promotor Huawei Jelenia Góra na Kampanię Świąteczna

Jaka oferta pracy na stanowisku: Promotor Huawei Jelenia Góra na Kampanię Świąteczna w miejscowości: Jelenia Góra jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Promotor Huawei Jelenia Góra na Kampanię Świąteczna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Promotor Huawei Jelenia Góra na Kampanię Świąteczna, praca w Jelenia Góra dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik magazynu 2 zmiany

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie


Praca na produkcji- 2 zmiany

Godzikowice, dolnośląskie