Pracownik Produkcji - 1 zmiana

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Pracownik Produkcji - 1 zmiana

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.


Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:


Opis stanowiska

Miejsce pracy: Ołtarzew

Do zadań pracownika należeć będzie:

• Produkcja i kompletacja zestawów promocyjnych
• Pomoc w złożeniu kartonów
• Metkowanie oraz etykietowanie
• Obsługa programów: Microsoft Word oraz Microsoft Excel

Wymagania

Wymagania:

• Znajomość obsługi komputera oraz programów takich jak: Microsoft Word oraz Excel
• Zdolności manualne
• Chęć podjęcia pracy od zaraz
• Dokładność oraz zaangażowanie podczas wykonywanej pracy

Oferujemy

Oferujemy:

Wynagrodzenie 15 zł/h brutto
Umowę o prace tymczasową, z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio w Firmie
• Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00
Możliwość dodatkowej pracy w weekend
*benefity Adecco: karta sportowa, Adecco Club pakiet zniżek i rabatów


Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jeśli ktoś z Twoich najbliższych poszukuje pracy tymczasowej, bądź stałej - Poleć Adecco Poland!Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Oferta jest ważna jeszcze 880 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcji - 1 zmiana

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji - 1 zmiana w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcji - 1 zmiana Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji - 1 zmiana, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.