Praktyki w dziale kadr i płac

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Praktyki w dziale kadr i płac
Opis:

GoWork to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców
w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia
o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

PRAKTYKI W DZIALE KADR I PŁAC

Miejsce pracy: Warszawa (Centrum)

Obowiązki:

  • pomoc w sporządzaniu raportów i analiz na potrzeby działu,
  • sprawdzanie poprawności dokumentacji,
  • wsparcie działu kadr i płac w bieżących pracach administracyjnych.

Wymagania:

  • zainteresowanie tematyką z zakresu twardego HR,
  • mile widziani studenci studiów na kierunkach ZZL, Ekonomia, Rachunkowość,
  • dobra organizacja czasu,
  • chęć rozwoju,
  • skrupulatność i sumienność,
  • dyspozycyjność minimum 20 godz. w tygodniu.

Oferujemy:

  • bezpłatne dowolne szkolenie (po 200 godz. praktyk),
  • pracę w młodym i zgranym zespole,
  • elastyczny grafik praktyk,
  • doświadczenie zdobywane pod okiem profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez GoWork Andrzej Kosieradzki z siedzibą w Warszawie (00-680), przy Żurawiej 47 w celu prowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.
Nr 133 poz. 883 ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a tego, że mam prawo dostępu do treści moich danych, a także prawo ich poprawiania oraz tego, że podanie danych jest dobrowolne"

Aplikuj poprzez link: Praktyki w dziale kadr i płac

Oferta jest ważna jeszcze 2680 dni

Gdzie szukać pracy jako Praktyki w dziale kadr i płac

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praktyki w dziale kadr i płac w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GoWork.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praktyki w dziale kadr i płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praktyki w dziale kadr i płac, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.GoWork.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.