Regionalny Przedstawiciel Handlowy (B2B)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Regionalny Przedstawiciel Handlowy (B2B)
Opis:

Agencja Pośrednictwa Pracy FallWork Sp. z o.o. figuruje w rejestrze
agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 6231. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Miasto: Warszawa

Numer ref.: B2B/16/10

Opis stanowiska:

Poszerzanie rynku odbiorców (B2B) w granicach podległego obszaru
Profesjonalne doradztwo usługowe
Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy na powierzonym terytorium
Realizacja założonych planów sprzedażowych
Budowa pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa

Wymagania:

Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów
Wprawa w sprzedaży bezpośredniej w kanale B2B lub D2D
Znajomość lokalnego rynku
Prawo jazdy kat. B
Samodzielność i biegłość w organizacji czasu
Wytrwałość i skrupulatność w dążeniu do celu
Pozytywne nastawienie i pragnienie rozwoju

Oferujemy:

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia
Stałe wynagrodzenie i atrakcyjny systemem premiowo-prowizyjny
Nowoczesne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
Szkolenie wdrożeniowe
Jasną i realną ścieżkę kariery
Nieustające wsparcie doświadczonej kadry managerskiej oraz trenerskiej
Szeroko rozbudowany system dodatkowych benefitów (ubezpieczenie grupowe,
karta sportowa)

Mile widziani kandydaci z doświadczeniem w branży FMCG, posiadający zdolność tworzenia własnego portfela klientów.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem portalu

Aplikuj poprzez link: Regionalny Przedstawiciel Handlowy (B2B)

Gdzie szukać pracy jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy (B2B)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Regionalny Przedstawiciel Handlowy (B2B) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FALLWORK lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy (B2B) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy (B2B), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.FALLWORK praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.