Samodzielny Wykonawca inwentaryzacji

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Praca Samodzielny Wykonawca inwentaryzacji

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu szesnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:


Opis stanowiska

Jeśli lubisz urozmaicenie w pracy, masz ochotę zobaczyć nowe miejsca, lubisz wyjazdy i spotkania z ludźmi z różnych branż to jest to praca dla Ciebie.

Praca polega na inwentaryzacji środków trwałych (przedmiotów takich jak: sprzęt IT, meble) w oddziałach naszego Klienta w całej Polsce. Wyjątkiem jest Warszawa, gdzie praca jest stacjonowana.

ZADANIA:
- obsługa laptopa oraz programu inwentaryzacyjnego,
- obsługa skanera danych,
- z czytywanie danych z etykiet naklejonych na środki trwale klient oraz uzupełnienie brakujących danych o przedmiocie,

Wymagania

WYMAGANIA:
- Pełnoletność
- Umiejętność pracy w grupie,
- Szybka przyswajalność obsługi urządzeń elektrycznych,
- Rzetelność i sumienność wykonywanej pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach,

Oferujemy

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa,
- Możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
- Pracę w miłej atmosferze, przy bardzo ciekawych projektach,

Oferta jest ważna jeszcze 1491 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Samodzielny Wykonawca inwentaryzacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Samodzielny Wykonawca inwentaryzacji w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work & Profit Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Samodzielny Wykonawca inwentaryzacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Samodzielny Wykonawca inwentaryzacji, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Work & Profit Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Dekorator CCC 337 Aleja Bielany

Wrocław, dolnośląskie


Business Analyst - Automation

Wrocław, dolnośląskie


Mid/Senior iOS Developer

Wrocław, dolnośląskie


Programista Java - Multimedia

Wrocław, dolnośląskie


Operator wózka widłowego

Wrocław, dolnośląskie