Operator Maszyn CNC

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Praca Operator Maszyn CNC

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:


ZADANIA:

 • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki, lasery, prasy, giętarki),
 • Wykonywanie zleceń w oparciu o rysunek techniczny,
 • Dbanie i obsługiwanie narzędzi warsztatowych (elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych pneumatycznych),
 • Praca z komputerem,
 • Przestrzeganie zasad BHP i standardów pracy.

 

Wymagania

WYMAGANIA:

 • Doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie,
 • Doświadczenie w obsłudze maszyn skrawających,
 • Dyspozycyjność - gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym,
 • Umiejętności manualne i techniczne,
 • Obsługa wózków widłowych i suwnic mile widziana.
Oferujemy

OFERUJEMY:

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
 • Bogaty pakiet benefitów, m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie,
 • Możliwość rozwoju zawodowego,
 • Dofinansowanie do obiadów w restauracji pracowniczej.

 

 Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (00-844) Plac Europejski 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe, a w przypadku wyrażenia zgody także w celu marketingowym. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom z Grupy Adecco, do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

 

Oferta jest ważna jeszcze 2425 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator Maszyn CNC

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Maszyn CNC w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Maszyn CNC Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Maszyn CNC, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik magazynu 2 zmiany

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie


Praca na produkcji- 2 zmiany

Godzikowice, dolnośląskie