pracownik pralni przemysłowej

i-Work Ooij Wynagrodzenie do negocjacji

i-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo. 
Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276).


Opis stanowiska

Panowie zazwyczaj pracują w dziale brudnym

  • w dziale brudnym rozpakowywane są worki z brudnymi rzeczami i sortowane (koce, pościele, ręczniki itp.);
  • temperatura jak i wilgotność powietrza jest wyższa niż pokojowa.


Panie natomiast pracują na dziale czystym, gdzie:

  • rzeczy są wyciągane z pralek, podawane do maszyn, które je prasują, składanie, przygotowywanie do odesłania itp.;
  • na początku większość nowych Pań pracuje przy maglu, ściąga się z taśmy czyste, mokre prześcieradła i wkłada do maszyny, która je magluje.

Wymagania

  • podstawowy język angielski;
  • prawo jazdy kat. B- mile widziane;
  • posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego (ZUS) czyli osoba bezrobotna zarejestrowana w PUP lub osoba podpięta pod małżonka, żonę, rodzica. lub KRUS.

Oferujemy

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • stawka za godzinę to 9,95 euro brutto;
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (88,68 euro/tydzień).


Mimo, że jest to umowa podpisywana z polską agencją pracy obowiązują nas również przepisy prawa pracy kraju, do którego delegujemy pracownika. Zgodnie z prawem holenderskim do każdej pensji doliczane jest 8 % z tytułu dodatku wakacyjnego, a po zakończeniu umowy wypłacany jest również dodatek urlopowy w wysokości 10,43 % od podstawy wynagrodzenia. Wszystkie dodatki z tytułu pracy w nadgodzinach.

 

Kontakt z agencją pod numerem: +48793193049

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako pracownik pralni przemysłowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: pracownik pralni przemysłowej w miejscowości: Eindhoven jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy i-Work lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako pracownik pralni przemysłowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko pracownik pralni przemysłowej, praca w Eindhoven dopasowana do Twoich wymagań.i-Work praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.