Planista Produkcji

Lokalizacja: Karczew , mazowieckie
Praca Planista Produkcji
Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Zadania:

• Przygotowanie zleceń produkcyjnych;
• Optymalizacja i aktualizacja planów produkcyjnych;
• Przygotowanie i uaktualnianie grafików pracy stanowisk produkcyjnych;
• Współpraca z Kierownikiem Zmiany nad ulepszeniem jakości planów produkcyjnych;
• Zgłaszanie wniosków optymalizacyjnych dla procesu produkcji.

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w planowaniu produkcji;
• Dyspozycyjność, samodzielność, dokładność;
• Umiejętność pracy zespołowej;
• Znajomość branży produkcji tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem.

 

Oferujemy

Oferujemy:

• Umowa o pracę (zatrudnie przez zakład produkcyjny);
• Atrakcyjne wynagrodzenie. 

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Oferta jest ważna jeszcze 1714 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Planista Produkcji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Planista Produkcji w miejscowości: Karczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Planista Produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Planista Produkcji, praca w Karczew dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.