Sprzedawca

Maximo Oro Sp. z o.o. Zgorzelec 1500 PLN

Firma-producent biżuterii.


Opis stanowiska

Sprzedawca na stoisku handlowym w galerii.

Wymagania

Zatrudnimy uprzejmą, uczciwą osobę, mającą doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub chętną do nauki nowego zawodu. 

Osoby, posiadające znajomość języka niemieckiego będą mieli przewagę wśród kandydatów.

Oferujemy

Zatrudnimy wybraną osobę na umowe-zlecenia w celu zapoznania się z pracownikiem z dalszą możliwością współpracy już na podstawie umowy o pracę.

Opłata do 1600 zł/mies.

Gwarantujemy szacunkowe warunki pracy, ubiezpieczenie ZUS na podstawie umowy.

Wymagane języki

polski

angielski

niemiecki

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sprzedawca

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca w miejscowości: Zgorzelec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Maximo Oro Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzedawca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca, praca w Zgorzelec dopasowana do Twoich wymagań.Maximo Oro Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Pracownik restauracji

Zgorzelec, dolnośląskie


Pracownik obsługi klienta

Wałbrzych, dolnośląskie


Data Engineer (AI/Azure/SQL Server)

Wrocław, dolnośląskie


Magento developer

Wrocław, dolnośląskie