Lektor Business English Wrocław

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Praca Lektor Business English Wrocław

Szkoła językowa Eklektika - Language Means Business
Jesteśmy nowatorskim i kompetentnym dostawcą usług językowych dla klienta biznesowego w całej Polsce od ponad 10 lat.

Aktualnie szukamy
Lektora Business English
do prowadzenia kursów języka angielskiego we Wrocławiu

Opis stanowiska:

- prowadzenie zajęć w siedzibie klienta biznesowego z kursantami indywidualnymi/ grupą
- Język: Business English
- przeprowadzanie okresowych testów i ewaluacji

Wymagania

Wymagania:
- min. dyplom BA
- co najmniej 2 lata doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego dorosłych
- mile widziane posiadanie jednego z certyfikatów dla nauczycieli języka angielskiego (np. CELTA, Delta, TEFL)
- znajomość etykiety biznesowej/ kultura osobista
- profesjonalne, nieszablonowe podejście do prowadzonych zajęć

Oferujemy

Oferta
Cenimy jakość i profesjonalizm i to samo chcemy zaoferować swoim lektorom: dajemy szansę rozwoju poprzez warsztaty i konferencje, współfinansujemy kursy zawodowe, umożliwiamy rozwój na polu tworzenia autorskich materiałów digital (dodatkowo płatne).
Oferujemy różnorodne bonusy dla nauczycieli.
Wiemy, że przygotowanie i przeprowadzenie dobrych zajęć wymaga czasu, dlatego oferujemy konkurencyjne stawki godzinowe.
Naszą kadrę wspieramy zapleczem merytorycznym (materiały, programy zajęć, opieka metodyczna).

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (wraz z wizerunkiem), zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko lektora języka angielskiego, prowadzonego przez Eklektika Sp z o.o., zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Oferta jest ważna jeszcze 2351 dni

Gdzie szukać pracy jako Lektor Business English Wrocław

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lektor Business English Wrocław w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Eklektika Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lektor Business English Wrocław Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lektor Business English Wrocław, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Eklektika Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.