Ambasador Marki / Ambasadorka Marki

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie
Praca Ambasador Marki / Ambasadorka Marki

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:


Opis stanowiska

Rola Ambasadora Marki:

Twój dzień pracy będzie naprawdę interesujący. Przejmiesz aktywną rolę w informowaniu konsumentów o markach i produktach naszego Klienta. Zajmiesz się tworzeniem raportów i będziesz dzielił/a się swoimi obserwacjami z prowadzonych działań.

Wymagania

Oczekiwania:

• Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci);
• Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (między poniedziałkiem, a sobotą);
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;
• Umiejętność prezentacji i komunikatywność;
• Uczciwość, zaangażowanie, charyzma, zmotywowanie do pracy będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

Co uzyskasz?

• Współpracę z Adecco Poland w oparciu o umowę zlecenie;
• Pracę z rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie markami;
• Możliwość zdobywania kompetencji marketingowych w ramach realizacji projektu;
• Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + bonus);
• Narzędzia niezbędne do pracy - tablet, Internet mobilny, uniform i inne;
• Udział w eventach i akcjach specjalnych;
• Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych oferowanych przez Adecco Poland;
• Możliwość nawiązania stałej współpracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej/stałej.

Poleć ofertę znajomemu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz ze zdjęciem.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Oferta jest ważna jeszcze 1011 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Ambasador Marki / Ambasadorka Marki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ambasador Marki / Ambasadorka Marki w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ambasador Marki / Ambasadorka Marki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ambasador Marki / Ambasadorka Marki, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.