Monter

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Praca Monter

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się produkcją i montażem konstrukcji stalowych oraz innych urządzeń technologicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:


OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie wykonywanie pomiarów, składanie i montaż regałów, obsługa narzędzi ręcznych i elektrycznych oraz realizowanie innych poleceń zleconych przez przełożonego.

Wymagania

WYMAGANIA

Poszukujemy osób posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku, wykazujących zaangażowanie i chęć do pracy. Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia na stanowisku ślusarza. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

OFERUJEMY

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie godzinowe w wysokości 16 zł brutto, prywatną opiekę medyczną, szkolenie przygotowujące do pracy, dojazd do i z miejsca pracy, odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia pracy.

Oferta jest ważna jeszcze 2342 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Monter

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Monter

Ogłoszenie Archiwalne