To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kasjer-sprzedawca praca od zaraz w Tarnowie Work & Profit Spółka z o.o.

  • Tarnów, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża: Sprzedaż
  • Kraj: Polska

Kasjer-sprzedawca praca od zaraz w Tarnowie
Pracodawca: Work & Profit Spółka z o.o.
Kraj: Polska , Region: małopolskie

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:
KASJER-SPRZEDAWCA W TARNOWIE

Zakres obowiązków:
- Obsługa klienta
- Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:
- Ukończone 18 lat
- Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznej - WARUNEK KONIECZNY
- Chęć do pracy

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej-praca tymczasowa,
-Atrakcyjne stawki godzinowe,
- Wynagrodzenie wypłacane w terminie
- Elastyczne godziny pracy,
- Możliwość zdobycia doświadczenia,
- Pracę w młodym zespole.

Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt pod 603-085-071