Spedytor krajowy/międzynarodowy

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie
Praca Spedytor krajowy/międzynarodowy

Lobo HR - międzynarodowa agencja doradztwa personalnego, której celem jest wyróżniać się dbałością o doskonałą obsługę Klientów oraz dostarczanie usług najwyższej jakości, z wykorzystywaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR. Wspieramy przedsiębiorstwa w różnorodnych projektach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Dla naszego klienta - który jest jednym z największych operatorów logistycznych na terenie Polski spełniający międzynarodowe standardy rynkowe, w związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy
  • Organizacja transportów samochodowych w relacjach międzynarodowych/krajowych
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu Realizacja założeń budżetowych
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom
Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej
  • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi międzynarodowymi oraz krajowymi
  • Doświadczenie w obsłudze klientów bezpośrednich
  • Znajomość giełd transportowych TimoCom, Transeu
  • Dobra znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki lub francuski
Oferujemy

Klient oferuje:

  • Atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie, umowę o prace
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Gdzie szukać pracy jako Spedytor krajowy/międzynarodowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spedytor krajowy/międzynarodowy w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spedytor krajowy/międzynarodowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spedytor krajowy/międzynarodowy, praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.