Inżynier Wsparcia Technicznego

Experum HR cała Polska Wynagrodzenie do negocjacji

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej i dystrybucyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Wsparcia Technicznego.

Obowiązki:

  • specjalistyczne wsparcie dla instalatorów i serwisantów przy instalacji i eksploatacji robotów udojowych oraz zaawansowanych technologicznie systemów udojowych i żywieniowych;
  • prowadzenie szkoleń dla instalatorów i serwisantów;
  • nadzorowanie instalacji maszyn, zapewnianie ciągłości pracy maszyn;
  • nadzorowanie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego;
  • szkolenia posprzedażowe dla klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika/elektryka lub zootechnika);
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą i naprawą przemysłowych urządzeń elektronicznych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • mile widziana znajomość urządzeń udojowych;
  • wiedza z zakresu zootechniki bądź elektroniki/elektryki;
  • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku;
  • umiejętność komunikowania się z różnymi grupami klientów, użytkowników;
  • dobra organizacja pracy;
  • gotowość do wyjazdów służbowych na trenie Polski.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w znanej, międzynarodowej firmie;
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet benefitów.

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Wsparcia Technicznego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Wsparcia Technicznego w miejscowości: cała Polska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Experum HR lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Wsparcia Technicznego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Wsparcia Technicznego, praca w cała Polska dopasowana do Twoich wymagań.Experum HR praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie