To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Menadżer SP Group

  • Łódź, łódzkie
  • Stanowisko: Kierownik/Manager
  • Region: łódzkie
  • Rodzaj pracy: Dowolny
  • Zarobki: 1000 – 2000 zł
  • Branża: Marketing
  • Kraj: Polska

Menadżer
Pracodawca: SP Group
Kraj: Polska , Region: łódzkie

Współpraca w marketingu - praca dodatkowa!

Menadżer

Opis stanowiska pracy

Firma SP Group poszukuje współpracowników do swojego zespołu w marketingu w branży: kosmetyki i suplementy diety.
Tutaj zyskujesz niezależność finansową osiągając wysokie zarobki. Jesteś swoim szefem i nikt nie stawia Ci planów do wykonania. Sam decydujesz, czy i ile czasu chcesz poświęcić na ten biznes. Sam decydujesz, ile będziesz zarabiał, nie musisz czekać na czyjąś subiektywną ocenę Twojej pracy lub na awans. Możesz sam zaplanować własną podwyżkę.

Musisz tylko spróbować!

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagamy:

- ukończone min. 16 lat
- chęci rozwoju osobistego
- pozytywnego nastawienia

Nasza oferta

Oferujemy:

- nieograniczone możliwości zarobkowe
- bezpłatne szkolenia
- pomoc na każdym etapie współpracy
- międzynarodowe podróże
- wyróżnienia za osiągnięcia

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV