Branch Manager - usługi rekrutacyjne

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie
Praca Branch Manager - usługi rekrutacyjne

Lobo HR jest dynamicznie rozwijającą się agencją doradztwa personalnego. Z roku na rok notujemy szybki i stały rozwój, który zawdzięczamy nastawieniu na profesjonalizm oraz wykorzystywanie najnowszych metod i technologii w zakresie realizowanych przez nas usług. Naszą najwyższą wartością jest wysoka skuteczność działań, która przyczynia się do osiągania sukcesów przez naszych Partnerów biznesowych.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy na terenie całego kraju doświadczonych konsultantów i menadżerów zainteresowanych realizacją własnych ambicji zawodowych w zakresie budowy i rozwoju oddziału specjalizującego się w sprzedaży i realizacji usług rekrutacyjnych.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie celów krótko i długoterminowych oddziału,
  • Przygotowanie i realizacja budżetu oddziału,
  • Stworzenie strategii sprzedaży i realizacji usług firmy oraz rozwoju oddziału,
  • Odpowiedzialność za realizację przyjętych celów,
  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu.
Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenia w sprzedaży i realizacji usług rekrutacyjnych, poparte udokumentowanymi wynikami,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • Energia i motywacja do budowy i rozwoju oddziału firmy rekrutacyjnej,
  • Zdolność do skutecznego zarządzania zespołem i realizacji celów biznesowych oddziału.
Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji własnych strategii i pomysłów w oparciu o powierzony zakres obowiązków,
  • Swobodę działania w zakresie rozwoju oddziału oraz stałe wsparcie we wszystkich aspektach pracy, zarówno na etapie przygotowywania strategii i celów jak i w trakcie ich realizacji,
  • Wsparcie sprzedaży poprzez działania marketingowe firmy,
  • Dostęp do bardzo nowoczesnych narzędzi wspierających sprzedaż i realizację usług,
  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe,
  • Pakiet medyczny, sportowy, nauka języka angielskiego,
  • Pracę w firmie nastawionej dynamiczny wzrost oparty o profesjonalne działanie i wykorzystanie nowoczesnych metod i technologii,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji.

Oferta jest ważna jeszcze 2406 dni

Gdzie szukać pracy jako Branch Manager - usługi rekrutacyjne

Jaka oferta pracy na stanowisku: Branch Manager - usługi rekrutacyjne w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Branch Manager - usługi rekrutacyjne Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Branch Manager - usługi rekrutacyjne, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.