Regionalny Kierownik Sprzedaży

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie
Praca Regionalny Kierownik Sprzedaży

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla jednego z naszych Klientów, prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr Ref: RKS/07/2017/GDA

Miejsce pracy: pomorskie

Zadania:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami na powierzonym terenie,
  • Rozwój sieci sprzedaży we wszystkich kanałach,
  • Odpowiedzialność za wdrażanie produktów i rozwój dystrybucji,
  • Odpowiedzialność za negocjacje warunków z klientami,
  • Inicjowanie tworzenia nowych kanałów dystrybucji,
  • Zarządzanie polityką dystrybucji w regionie,
  • Monitorowanie efektywności poszczególnych kanałów dystrybucji,
  • Planowanie i odpowiadanie za realizację budżetu regionu,
  • Uczestniczenie w budowaniu programów marketingowych firmy oraz wdrażaniu akcji promocyjnych w sieci sprzedaży,
  • Analiza działania konkurencji na rynku i rekomendacja zmian w polityce sprzedaży,
  • Opracowywanie raportów i analiz sprzedaży,

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Odbyte szkolenia handlowe,
  • Odbyte szkolenia z zakresu negocjacji, zarządzania Klientem,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rynku - kanały: nowoczesny i tradycyjny,
  • Wysoki poziom realizacji planów sprzedaży w dotychczasowych miejscach pracy,
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetami sprzedaży,
  • Doświadczenia w zakresie wdrażania działań marketingowych w regionie,
  • Umiejętność prezentacji produktów i firmy,
  • Umiejętność opracowania i analizowania raportów sprzedaży,
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Biegła obsługa komputera w środowisku WINDOWS: Word, Excel ordoświadczenie w obsłudze programów typu ERP, CRM,
  • Otwartość na zmiany,
  • Inicjatywa i kreatywność w proponowaniu oraz wdrażaniu zmian w celu optymalizacji pracy działu, firmy,
  • Podejście zadaniowe do realizowanych obowiązków,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy(telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia w procesie wdrożenia nowego produktu na rynku,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Oferta jest ważna jeszcze 2408 dni

Gdzie szukać pracy jako Regionalny Kierownik Sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Regionalny Kierownik Sprzedaży w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Regionalny Kierownik Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.