To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Hydraulik - 11,50€/h + dieta, sprawdzony Pracodawca, Niemcy Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

  • Monachium, Niemcy
  • Stanowisko: Nie podano
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Doświadczenie: 1 - 2 lata
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna
  • Kraj: Niemcy

Hydraulik - 11,50€/h + dieta, sprawdzony Pracodawca, Niemcy
Pracodawca: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego
Kraj: Niemcy

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Hydraulik.

  • miejsce pracy: całe Niemcy;
  • liczba miejsc: 3.

Wyślij swoje CV na adres e-mail lub zadzwoń.

Opis stanowiska pracy

  • wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych;
  • uszczelnianie rur;
  • montowanie przewodów oraz urządzeń sanitarnych i kanalizacyjnych.

Wymagania stawiane kandydatom

  • j. niemiecki na poziomie komunikatywnym;
  • doświadczenie na stanowisku hydraulika;
  • czytanie rysunków technicznych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane własne auto.

Nasza oferta

Warunki zatrudnienia:

  • wynagrodzenie: 11,51€/h brutto + 40€ netto dieta za dzień przepracowany;
  • czas pracy: pełen etat;
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę;
  • niemiecka umowa o pracę;
  • przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV