Wyszukaj spośród 18329 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Experienced Fullstack AngularJs Java Engineer @ No Fluff Jobs

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie
Data: 02-12-0002, do końca 430 dni

Salary: 10.0k-14.0k PLN / Month.

Project: Online Recruitment.

Requirements: HTML, Angular.js, JavaScript, CSS3.

Technologies: Java, Groovy, Spock, Vertx, Grunt.js.

Tools: Jenkins, Bitbucket, GIT, Agile, Scrum.

Other technologies: Bootstrap, Git, Gulp, Maven, Spring, jQuery, RxJava.

Additionally: Bike parking, Canteen, Conference budget, Free beverages, Free coffee, Free parking, Free snacks, In house hack days, In house trainings, Kitchen, Mobile phone, Play room, Shower, Team events.

Opis stanowiska

ESSENTIALS:

  • Location: Fully remote job; Gdansk POL
  • Employment Type: B2B
  • Start Date: ASAP
  • Salary (invoice net amount): 10.0k-14.0k PLN / Month
  • Category: Fullstack
  • Project Industry: Online Recruitment
  • Company Size: 10+
  • Project Team Size: 3+

REQUIREMENTS - MUST HAVE:

  • Angular.js
  • HTML
  • JavaScript
  • CSS3

REQUIREMENTS - NICE TO HAVE:

  • Groovy
  • Java
  • Bootstrap
  • Grunt.js
  • Gulp
  • Maven
  • RxJava
  • Spock
  • Spring
  • Vertx
  • Git
  • Ionic

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie