To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca na wakacje lub na stałe - atrakcyjna stawka i darmowy dojazd Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Wągrowiec, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Magazyn
  • Kraj: Polska

Praca na wakacje lub na stałe - atrakcyjna stawka i darmowy dojazd
Pracodawca: Randstad Polska Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: wielkopolskie

Dla jednego z naszych Klientów, światowego lidera sprzedaży internetowej, poszukujemy zmotywowanych i chętnych do podjęcia się pracy od zaraz osób!

Miejsce pracy: Sady k. Poznania

Obowiązki:

  • pakowanie produktów
  • etykietowanie i skanowanie przesyłek
  • kontrola jakości

Oczekiwania:

  • motywacja i zaangażowanie w wykonywane czynności
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze etatu
  • chęć rozwoju i nauki

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • dodatkowe premie
  • dodatki (możliwość wykupienia prywatnej opieki medycznej i karty sportowej)
  • umowa o pracę tymczasową
  • miła atmosfera
  • dostęp do strefy relaksu (pufy, piłkarzyki, stoły do ping-ponga, PlayStation, cymbergaj, darmowe napoje)
  • możliwość rozwoju wewnątrz firmy

Wyślij sms o treści "Praca" na numer 605133217 - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy.

GWARANTOWANY DARMOWY DOJAZD Z TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).