Wyszukaj spośród 8881 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca na wakacje lub na stałe - atrakcyjna stawka i darmowy dojazd
Lokalizacja: Konin , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 330 dni

Dla jednego z naszych Klientów, światowego lidera sprzedaży internetowej, poszukujemy zmotywowanych i chętnych do podjęcia się pracy od zaraz osób!

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Sady k. Poznania

Obowiązki:

  • pakowanie produktów
  • etykietowanie i skanowanie przesyłek
  • kontrola jakości
Wymagania

Oczekiwania:

  • motywacja i zaangażowanie w wykonywane czynności
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze etatu
  • chęć rozwoju i nauki
Oferujemy

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • dodatkowe premie
  • dodatki (możliwość wykupienia prywatnej opieki medycznej i karty sportowej)
  • umowa o pracę tymczasową
  • miła atmosfera
  • dostęp do strefy relaksu (pufy, piłkarzyki, stoły do ping-ponga, PlayStation, cymbergaj, darmowe napoje)
  • możliwość rozwoju wewnątrz firmy

Wyślij sms o treści "Praca" na numer 605133217 - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy.

GWARANTOWANY DARMOWY DOJAZD Z TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie