To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Monter Work Express Sp. z o.o.

  • Francja, Francja
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Francja

Monter
Pracodawca: Work Express Sp. z o.o.
Kraj: Francja

Work Service Express

Monter

Zadania:
• montaż elementów w zakładzie produkcyjnym
• praca na podstawie rysunku technicznego
• dodatkowo cięcie, formowanie, prace ślusarskie

Wymagania:
• udokumentowane doświadczenie na stanowisku montera
• doświadczenie w Pl i za granicą
• doświadczenie w montowaniu min 2 lata
• znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:
• wynagrodzenie ok. 1700 euro netto/152h
• ciekawy i długofalowy kontrakt
• opiekę polskiego koordynatora na miejscu
• nadgodziny
• dodatek amortyzacyjny
• zakwaterowanie
• składki opłacane od średniej krajowej