To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik ochrony POZNAŃ i okolice Agencja Ochrony

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: wielkopolskie
  • Rodzaj pracy: Dowolny
  • Branża: Łańcuch dostaw, Praca fizyczna, Pozostałe
  • Kraj: Polska

Pracownik ochrony POZNAŃ i okolice
Pracodawca: Agencja Ochrony
Kraj: Polska , Region: wielkopolskie

Firma z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK OCHRONY / PRACOWNIK MAGAZYNOWY / MONITORING.

Wymagania stawiane kandydatom

  • niekaralność;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Nasza oferta

  • stabilność zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pełne umundurowanie;
  • szkolenie wstępne.