To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Spawacze Finlandia Agencja Pracy Natalia

  • Finlandia, Finlandia
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 6000 zł – 8000 zł
  • Doświadczenie: 2 – 5 lat
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Finlandia

Spawacze Finlandia
Pracodawca: Agencja Pracy Natalia
Kraj: Finlandia

Agencja zatrudnienia i pośrednictwa pracy na terenie Polski i Unii Europejskiej. Świadczymy profesjonalne usługi rekruterskie. posiadamy szeroką bazę klientów i ofert pracy.

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Natalia (cert. 11074) poszukuje doświadczonych spawaczy do pracy na terenie Finlandii.
Praca głównie przy spawaniu dużych konstrukcji stalowych, głównie metodą 135/136/141.

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagania formalne jakie musi spełniać kandydat to:

  • doświadczenie poparte certyfikatem spawalniczym;
  • mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego ale nie jest to warunek konieczny.

Nasza oferta

  • wynagrodzenie około 2000€ netto miesięcznie;
  • mieszkanie (pokój) służbowy z dostępem do kuchni i łazienki- opłacane we własnym zakresie;
  • lot do Finlandii opłacany przez firmę;
  • Możliwość podjęcia legalnej pracy na stałe, i korzystania z wszystkich świadczeń pracowniczych.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV