Wyszukaj spośród 8357 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Spawacze Finlandia

Lokalizacja: Finlandia , Finlandia
Data: 02-12-0002, do końca 395 dni

Agencja zatrudnienia i pośrednictwa pracy na terenie Polski i Unii Europejskiej. Świadczymy profesjonalne usługi rekruterskie. posiadamy szeroką bazę klientów i ofert pracy.

Opis stanowiska

Agencja Pracy Natalia (cert. 11074) poszukuje doświadczonych spawaczy do pracy na terenie Finlandii.
Praca głównie przy spawaniu dużych konstrukcji stalowych, głównie metodą 135/136/141.

Wymagania

Wymagania formalne jakie musi spełniać kandydat to:

  • doświadczenie poparte certyfikatem spawalniczym;
  • mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego ale nie jest to warunek konieczny.
Oferujemy
  • wynagrodzenie około 2000€ netto miesięcznie;
  • mieszkanie (pokój) służbowy z dostępem do kuchni i łazienki- opłacane we własnym zakresie;
  • lot do Finlandii opłacany przez firmę;
  • Możliwość podjęcia legalnej pracy na stałe, i korzystania z wszystkich świadczeń pracowniczych.
Wymagane języki

polski

angielski

Wynagrodzenie
7000 PLN / Miesiąc

Branża: Budownictwo
Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie