Wyszukaj spośród 8952 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator maszyn - od zaraz!
Lokalizacja: Szamotuły , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 334 dni

Twoje zadowolenie, pewność zatrudnienia i terminowe wynagrodzenie są naszym priorytetem!

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szamotuły

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - 2800 zł/mc brutto
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • bogate benefity np. ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, tańsze bilety do kina, rabaty do restauracji i pubów
Wymagania

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • przygotowanie maszyny do pracy i obsługa bieżących procesów
  • wsparcie mechanika w codziennych obowiązkach
  • kontrolowanie prawidłowej realizacji procesu produkcji
Oferujemy

Jeśli jesteś gotowy do pracy na cały etat w systemie 3- zmianowym, cechuje Cię dokładność i zaangażowanie - skontaktuj się z nami!

Wyślij SMS o treści SZAMOTUŁY na numer - 501 310 814
ODDZWONIMY i opowiemy o szczegółach

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie