Wyszukaj spośród 8357 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Senior Java Developer

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 395 dni
Rodzaj pracy: Praca stała

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

  • Nadzór, utrzymanie i budowanie rozwiązań informatycznych w technologii Java 8;
  • Rozwój systemu opartego o Spring i Hibernate;
  • Rozwój narzędzi z obszaru CI oraz monitoringu systemu zgodnie z podejściem DevOps.
Wymagania

Wymagania:

  • Min. 5 lata doświadczenia w programowaniu JAVA/J2EE;
  • Doświadczenie w pracy na frameworkach: Spring (Core, AOP, MVC, ORM, JMS), Spring Security, Hibernate, Apache CXF;
  • Znajomość bibliotek: Apache POI i JAXB;
  • Znajomość narzędzi: GIT, Apache Maven i Apache Tomcat;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
Oferujemy

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę w branży finansowej;
  • Benefity (Lux Med, MultiSport).
  • Swobodę w podejmowaniu decyzji w zakresie rozwiązań i technologii;
  • Bezpośredni kontakt z zespołem Architektury i możliwość uczestnictwa w inicjatywach architektonicznych;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.

Zgodnie z obowiązującym prawem IT LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 14181.

Branża: IT - Rozwój oprogramowania

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie