To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik Produkcji Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska
Pracownik Produkcji

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, europejskiego dystrybutora kosmetyków, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

  • pakowanie gotowych produktów kosmetycznych
  • sprawdzanie jakości wyprodukowanych komponentów kosmetycznych
  • etykietowanie produktów
  • przestrzeganie zasad i procedur BHP
  • prawidłowa segregacja odpadów

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - od poniedziałku do piątku
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

OFERUJEMY

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w wysokości 13 złotych brutto
  • premię uzależnioną od wyników pracy w wysokości do 450 złotych
  • dla nowych pracowników szkolenie stanowiskowe i opieka Koordynatora KS Service
  • odzież roboczą na koszt firmy
  • dogodny dojazd do miejsca wykonywania pracy
  • możliwość zatrudnienia studentów zaocznych

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.