Wyszukaj spośród 18840 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Monter/Operator

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 02-12-0002, do końca 427 dni

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.

Obecnie dla naszego Klienta firmy z branży produkcji ciężkiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Lokalizacja miejsca pracy:
I zakład: Łódź Teofilów
II zakład: Aleksandrów Łódzki

Obowiązki:

  • wykonywanie operacji procesu produkcyjnego (montaż) zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu.
Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe techniczne z zakresu elektromontażu, elektryki (i pokrewne),
  • doświadczenie w pracy z firmie produkcyjnej,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
  • pracę w systemie 1 lub 3 zmianowym,
  • bezpłatny dojazd z Łodzi,
  • możliwość zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie