To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Programista Tricomp Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Specjalista
  • Region: mazowieckie
  • Wykształcenie: Średnie techniczne (technikum)
  • Rodzaj pracy: Praca czasowa
  • Branża: IT - Rozwój oprogramowania, Telekomunikacja
  • Kraj: Polska

Programista
Pracodawca: Tricomp Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

TRICOMP SP. Z O.O

Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych. Specjalizujemy się w dziedzinie telekomunikacji oraz nowoczesnej technologii IT.

Programista

Opis stanowiska pracy

  • testowanie i weryfikacja kodu oraz działania aplikacji finansowo-księgowej (również płace), działającej na bazie Next ERP (www.erpnext.com)

Wymagania stawiane kandydatom

  • wykształcenie informatyczne, techniczne  lub pokrewne;
  • wymagana znajomość  języka Python;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziana znajomość  programów księgowych w aplikacji typu ERP;
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu.

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • udział w ciekawym projekcie.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV