To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Mechanik Warsztatowy/Ślusarz ZPHU BLACHMIX

  • Katowice , Polska
  • Stanowisko: Nie podano
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Doświadczenie: 2 – 5 lat
  • Branża: Inżynieria, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Mechanik Warsztatowy/Ślusarz
Pracodawca: ZPHU BLACHMIX
Kraj: Polska

 Mechanik Warsztatowy/Ślusarz.

Opis stanowiska pracy

  • prace związane z utrzymaniem ruchu;
  • usuwanie awarii;
  • prace remontowe maszyn oraz urządzeń;
  • dbanie o sprawność techniczną maszyn i urządzeń, a także kontrola ich stanu technicznego;
  • relokacja maszyn;
  • montaż/demontaż maszyn.

Wymagania stawiane kandydatom

  • wykształcenie techniczne/ mechaniczne/ zawodowe lub średnie;
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku min. 3 lata ;
  • zmysł techniczny;
  • podstawowe umiejętności ślusarskie;
  • znajomość podstaw metrologii warsztatowej;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • umiejętność pracy zespołowej.

Nasza oferta

  • profesjonalne szkolenie wprowadzające;
  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • ciekawą pracę w zgranym zespole i wyjątkowym miejscu.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV