To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

MAGAZYNIER, KOMISJONER, ORDER PICKER HolandiaJobs

  • Różne, Holandia
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Branża: Łańcuch dostaw
  • Kraj: Holandia

MAGAZYNIER, KOMISJONER, ORDER PICKER
Pracodawca: HolandiaJobs
Kraj: Holandia

Opis stanowiska pracy

Order picker, magazynier, komisjoner w Holandii-OD ZARAZ

Oferta pracy w Holandii
Poszukujemy osób do pracy na supermarkecie jako order picker

  • Start: od zaraz;
  • Miejsce pracy: różne lokalizacje.

Holandiajobs jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru pod nr 10960.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres e-mail (w tytule PLUS) lub kontakt telefoniczny (pon.-pt. w godz. 09:00-16:00).

Wymagania stawiane kandydatom

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • zaangażowania i motywacji;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • mile widziane doświadczenie (nie jest wymagane).

Nasza oferta

  • umowę na warunkach holenderskich;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie;
  • wynagrodzenie 10, 54 € brutto/h;
  • wypłaty tygodniowe;
  • opiekę koordynatora.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Prawo jazdy kat. B

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).