Wyszukaj spośród 8357 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji w firmie Faurecia

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski , lubuskie
Data: 02-12-0002, do końca 395 dni

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska
Zadania:
  • Proste prace na hali produkcyjnej
  • Kontrola jakościowa produktów
  • Obsługa maszyn
Wymagania
Wymagania:
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej
  • Dokładność, rzetelność, sumienność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Liczne premie
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie