To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Cieśla szalunkowy/ Murarz ZPHU BLACHMIX

  • Kraków, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Doświadczenie: 2 – 5 lat
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Cieśla szalunkowy/ Murarz
Pracodawca: ZPHU BLACHMIX
Kraj: Polska , Region: małopolskie

Firma ZPHU BLACHMIX poszukuje kandydata na stanowisko: Cieśla szalunkowy/Murarz.
Miejsce pracy: województwo małopolskie oraz śląskie.

Opis stanowiska pracy

  • montaż szalunków tradycyjnych i systemowych;
  • betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym;
  • murowanie tradycyjne;
  • zalewanie fundamentów betonem;
  • wiązanie zbrojeń;
  • praca na szalunkach metalowych przy wykonywaniu różnych elementów konstrukcyjnych.

Wymagania stawiane kandydatom

  • doświadczenie w pracy na budowie min. 2 lata;
  • zdolność do pracy potwierdzona badaniami lekarskimi;
  • umiejętność pracy zespołowej.

Nasza oferta

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • ciekawą pracę w zgranym zespole i wyjątkowym miejscu.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV