PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Jesteśmy małą, młodą ale prężnie rozwijającą się firmą z całkowicie polskim kapitałem. Zajmujemy się szeroko rozumianym  serwisem i najmem odzieży roboczej, mat wejściowych oraz urządzeń higieny.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, pozyskiwaniem nowych rynków zbytu oraz poszerzaniem oferty handlowej poszukujemy pracowników zorientowanych na cel, ciekawych nowych rzeczy oraz chcących się uczyć.

Codzienne zadania:

  • pozyskiwanie nowych Klientów i zleceń poprzez regularne odwiedzanie podległego terenu i profesjonalne doradztwo;
  • przygotowywanie i prezentowanie oferty handlowej firmy;
  • przygotowanie i odpisywanie umów handlowych oraz negocjowanie ich warunków;
  • doradcza obsługa   posprzedażowa;
  • przygotowywanie i przedstawianie raportów z wykonanych działań i wyników.
Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży (B2B, D2D);
  • umiejętności przygotowywania ofert handlowych;
  • umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji;
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu;
  • łatwości w nawiązywania kontaktów z Klientami;
  • znajomości MS Office;
  • prawa jazdy kat. B.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wyników oraz rozwinięty system premiowy;
  • elastyczne godziny pracy;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon komórkowy, komputer samochód);
  • bardzo ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku w młodym, inspirującym zespole.
Wynagrodzenie
3000 PLN / Miesiąc

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: List motywacyjny
Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. B

Gdzie szukać pracy jako PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Jaka oferta pracy na stanowisku: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MultiClean Sp. z o.o. Sp.k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.MultiClean Sp. z o.o. Sp.k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie