Pracownik Magazynu

Hurtimex S.A. Łódź Wynagrodzenie do negocjacji

W związku z rozwojem firmy, rozbudową magazynu oraz wprowadzaniem nowych marek odzieży dziecięcej na rynek polski poszukujemy osób  na stanowisko: Pracownik Magazynu.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów i ofert nie zwracamy.

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

  • Miejsce pracy: Łódź
  • Nr referencyjny : P/MAG

Do naszego magazynu poszukujemy: Pracowników Magazynowych na pełen etat.

Główne obowiązki na stanowisku:

  • realizacja harmonogramu dostaw;
  • przyjęcia i rozlokowywanie towaru;
  • przygotowywanie zamówień;
  • zapewnienie dostępności wyrobów gotowych;
  • planowanie optymalnej lokalizacji towarów w magazynie;
  • cykliczne inwentaryzacje wyrobów i materiałów.

Wymagania

  • znajomość procesów logistyki i dystrybucji;
  • procesów związanych z gospodarką magazynową – mile widziane;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w firmie z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczeń w pracy na magazynie w oddziałach firmy w krajach UE.

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynu w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hurtimex S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynu, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Hurtimex S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.