To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Opiekunka Meavita24

  • Schelklingen, Badenia-Wirtembergia
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: Badenia-Wirtembergia
  • Zarobki: 4000 zł – 6000 zł
  • Branża: Praca fizyczna, Zdrowie / Uroda / Rekreacja, Medycyna
  • Kraj: Niemcy

Opiekunka
Pracodawca: Meavita24
Kraj: Niemcy , Region: Badenia-Wirtembergia

Firma Meavita24 zajmuje się rekrutacją i delegowaniem opiekunek osób starszych do pracy na terenie Niemiec. Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem. Cechuje nas uczciwość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze dobro opiekunki, myślimy o Jej przyszłości i właśnie dlatego odprowadzamy wysokie składki do ZUS-u. Rekrutujemy osoby z całej Polski.

Dysponujemy ofertami pracy z podstawową, komunikatywną oraz dobrą znajomością języka niemieckiego. Oferujemy wynagrodzenie od 1100 do 1500 Euro netto.

Opiekunka

Opis stanowiska pracy

Szukamy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego od 31.07. do seniorki z Schelklingen-Ingstetten (Baden-Wirtemberg) południowy zachód Niemiec.

  • Podopieczna porusza się samodzielnie;
  • na spacerach korzysta z balkonika;
  • Seniorka  przesypia spokojnie noce;
  • na zleceniu ustalony jest czas wolny;
  • Podopieczna chodzi spać wcześnie wieczorem.

Dla opiekunki:

  • przeznaczony jest przyjemnie urządzony pokój;
  • do dyspozycji jest także internet oraz telefon stacjonarny z tanimi rozmowami do Polski.

Osoby zainteresowane szczegółami prosimy o kontakt telefoniczny.

Wymagania stawiane kandydatom

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • dyspozycyjność od 31.07.2017.

Nasza oferta

  • legalny wyjazd (A1);
  • opiekę koordynatora na terenie Niemiec;
  • wysokie składki ZUS;
  • ubezpieczenie na terenie Niemiec;
  • zwrot kosztów podróży;
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas;
  • umowa zlecenie;
  • wyjazdy na 2 miesiące.