To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca biurowa - infolinia Ostrawa, Czechy Sel-work

  • Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Wykształcenie: Średnie (ogólne)
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 2000 zł – 4000 zł
  • Branża: Administracja biurowa, Call Center, Obsługa klienta
  • Kraj: Polska

Praca biurowa - infolinia Ostrawa, Czechy
Pracodawca: Sel-work
Kraj: Polska , Region: śląskie

Firma Sel-work szuka dla swojego klienta z branży ubezpieczeniowej - AXA Assistance.

Tytuł stanowiska: Telefoniczna obsługa klienta - AXA Assistance

Lokalizacja: Ostrawa - Czechy

Wynagrodzenie: 2200 zł netto

Branża: Ubezpieczenia

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. W tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Opis stanowiska pracy

  • obsługa połączeń przychodzących.

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń w sprawie szkody pojazdów, uszczerbku na zdrowiu od osób ubezpieczonych.
Pracownik, w celu rozwiązania problemu ma za zadanie skontaktować się z dedykowanym usługodawcą firmy AXA w danym okręgu.
Jednocześnie należy informować ubezpieczonego o postępach w sprawie.

Wymagania stawiane kandydatom

  • język angielski na poziomie komunikatywnym.

Nasza oferta

Wynagrodzenie: 2200 zł netto + 300 zł dojazd w zależności od miejsca zamieszkania + 200 zł bony żywieniowe

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę - pełny etat

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV