Wyszukaj spośród 21426 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praca biurowa - infolinia Ostrawa, Czechy

Data: 02-12-0002, do końca 476 dni
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój , śląskie
Wodzisław Śląski , śląskie
Ostrawa , Czechy

Firma Sel-work szuka dla swojego klienta z branży ubezpieczeniowej - AXA Assistance.

Tytuł stanowiska: Telefoniczna obsługa klienta - AXA Assistance

Lokalizacja: Ostrawa - Czechy

Wynagrodzenie: 2200 zł netto

Branża: Ubezpieczenia

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. W tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Opis stanowiska
  • obsługa połączeń przychodzących.

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń w sprawie szkody pojazdów, uszczerbku na zdrowiu od osób ubezpieczonych.
Pracownik, w celu rozwiązania problemu ma za zadanie skontaktować się z dedykowanym usługodawcą firmy AXA w danym okręgu.
Jednocześnie należy informować ubezpieczonego o postępach w sprawie.

Wymagania
  • język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Wynagrodzenie: 2200 zł netto + 300 zł dojazd w zależności od miejsca zamieszkania + 200 zł bony żywieniowe

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę - pełny etat

Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
3000 PLN / Miesiąc

Szukasz pracy jako Praca biurowa - infolinia Ostrawa, Czechy

Oferta pracy na stanowisku: Praca biurowa - infolinia Ostrawa, Czechy w miejscowości: Ostrawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sel-work lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca biurowa - infolinia Ostrawa, Czechy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca biurowa - infolinia Ostrawa, Czechy, praca w Ostrawa dopasowana do Twoich wymagań.Sel-work praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie