To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Murarz AW Services UK Ltd

  • Southampton, Londyn
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: Londyn
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 2000 zł – 4000 zł
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna, Pozostałe
  • Kraj: Wielka Brytania

Murarz
Pracodawca: AW Services UK Ltd
Kraj: Wielka Brytania , Region: Londyn

Jesli szukasz pracy na terenie UK? Dobrze trafiles.

Firma w Wielkiej Brytanii poszukuje osób z doświadczeniem do pracy na stanowisku Murarz.

 

Murarz

Opis stanowiska pracy

Prace budowlane przy użyciu, narzędzi ręcznych (poziomica, miarka, pila ręczna, młotek, szczypce, kielnia etc.), używanie materiałów murarskich.

 

 

 

 

Wymagania stawiane kandydatom

Doświadczenie w pracy na stanowisku murarz, wymagane duże doświadczenie w pracach czystych! Aby spełnić wymagania Angielskiego pracodawcy trzeba być w stanie położyć ok. 400 - 600 cegieł dziennie, tak jak robią to Angielscy murarze. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy za granicą oraz znajomość języka angielskiego, dokładność, prawo jazdy mile widziane, komunikatywność, rzetelność, samodzielność oraz chęć podjęcia pracy za granicą. Wyksztalcenie zawodowe mile widziane. Zdolność do wyjazdu w przeciągu od tyg. do dwóch, od momentu zaakceptowania kandydatury.

Nasza oferta

Praca w Anglii  - kontrakt lub umowa zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie płatne, co tydzień lub co dwa tygodnie w zależności od klienta, dość częste możliwe nadgodziny + weekendy, pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem (umowa, zakup biletów, pomoc w zakwaterowaniu, konto bankowe, pomoc w załatwieniu karty cscs- bhp).

Ze względu na duża ilość ludzi zgłaszających się na dane stanowisko bez umiejętności czeladniczych, wyjazd kandydat opłaca na własna reket. Kandydat po przyjeździe otrzymuje albo wyznaczone przez nas zakwaterowanie, albo pomagamy w znalezieniu odpowiadającego mu innego zakwaterowania. Koszt zakwaterowania to od L60-L100 tygodniowo na osobę (pokoje jedno lub dwu osobowe).W przypadku utracenia pracy przez kandydata, dostaje on druga szanse podjęcia pracy na innej budowie. Wyjątkiem od tej sytuacji jest utrata pracy przez spożycie alkoholu w pracy lub bycie pod jego wpływem w godzinach pracy, wtedy kandydat wraca do kraju na własna rękę. Kandydaci musza zabrać ze sobą swoje narzędzia z Polski, wymagany spis narzędzi wysyłamy po zaakceptowaniu kandydatury na adres email kandydata.

 

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Podobne oferty pracy