To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji - operator wytłaczarki Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Oleśnica, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Przemysł / Produkcja, Magazyn
  • Kraj: Polska

Pracownik produkcji - operator wytłaczarki
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: dolnośląskie

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

 

Obecnie, dla naszego Klienta producenta systemów kanalizacyjnych kanalizacji wewnętrznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - operator wytłaczarki

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa linii do wytłaczania rur, ręczne kielichowanie, odbiór i pakowanie wyborów gotowych, a także dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy.

WYMAGANIA

Jesteś osobą aktywną, sumienną i dokładną? Angażujesz się w wykonywanie powierzonych obowiązków? Liczy się dla Ciebie możliwość dalszej nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych? Jesteś gotów do pracy w systemie trzyzmianowym?

Odpowiedziałeś TAK na powyższe pytania? Super! To oznacza, że nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

OFERUJEMY

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie będzie składało się z części podstawowej w wysokości 12,71 zł/godz. brutto oraz premii 30%. Możesz więc zarobić 2775 zł brutto miesięcznie!

Nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku? Żaden problem! Oferujemy także kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy.

Jesteś zainteresowany nasza ofertą? Nie czekaj! Aplikuj już dziś!

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Podobne oferty pracy