Wyszukaj spośród 8357 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Spawanie podłóg szczelinowych

Lokalizacja: Hechtel-Eksel , Belgia
Data: 02-12-0002, do końca 395 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży metalowej, zajmującej się wyposażaniem budynków inwentarskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • spawanie krat pomostowych, podestów oraz kojców dla trzody chlewnej
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
Wymagania

WYMAGANIA

  • umiejętność spawania metodami MIG/MAG
  • doświadczenie przy spawaniu
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem
  • mile widziana możliwość wyjazdu samochodem
Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15 EURO brutto/h
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • zwrot kosztów za paliwo (na terenie Belgii, z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy)

Branża: Budownictwo
Branża: Praca fizyczna

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie