To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik betoniarni (cieśla) Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Dilsen, Belgia
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna
  • Kraj: Belgia

Pracownik betoniarni (cieśla)
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Kraj: Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U - als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

 

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik betoniarni (cieśla)

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej w betoniarni należy montaż drewnianych szalunków na podstawie rysunku technicznego.

WYMAGANIA

Wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku pracy. Niezbędna jest umiejętność odczytywania rysunku technicznego oraz posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Wymogiem formalnym jest posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem. Mile widziane posiadanie własnego samochodu.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 14,81 EUR brutto/h oraz zwrot kosztów za paliwo z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Podobne oferty pracy