To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Betoniarz (Belgia, stawka 14,81 EUR brutto/h) Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Dilsen, Belgia
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna
  • Kraj: Belgia

Betoniarz (Belgia, stawka 14,81 EUR brutto/h)
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Kraj: Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

 

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Betoniarz (Belgia, stawka 14,81 EUR brutto/h)

OBOWIĄZKI

Praca polega montowaniu, zalewaniu deskowań przygotowanych do wytwarzania elementów betonowych, a także przygotowaniu materiałów do produkcji prefabrykatów.

WYMAGANIA

Niezbędne jest posiadanie doświadczenia w pracy w betoniarni lub na budowach. Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem.

OFERUJEMY

Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 14,81 EUR brutto/h, zorganizowanie zakwaterowania, opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Podobne oferty pracy