To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Betoniarz (Belgia, stawka 14,81 EUR brutto/h) Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Dilsen, Belgia
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna
  • Kraj: Belgia
Betoniarz (Belgia, stawka 14,81 EUR brutto/h)

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

 

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

Praca polega montowaniu, zalewaniu deskowań przygotowanych do wytwarzania elementów betonowych, a także przygotowaniu materiałów do produkcji prefabrykatów.

WYMAGANIA

Niezbędne jest posiadanie doświadczenia w pracy w betoniarni lub na budowach. Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem.

OFERUJEMY

Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 14,81 EUR brutto/h, zorganizowanie zakwaterowania, opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Podobne oferty pracy