Wyszukaj spośród 18329 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Data: 02-12-0002, do końca 430 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów z branży meblarsko-dekoracyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Poszukujemy osób do pracy przy produkcji, składaniu i wysyłce mebli oraz dekoracji.

Wymagania

WYMAGANIA

Nie wymagamy doświadczenia ani kwalifikacji - zdobędziesz je u nas.

Jedyne czego oczekujemy to chęci do pracy, dokładności oraz gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy

OFERUJEMY

Oferujemy umowę o pracę i wynagrodzenie 13,50 zł brutto/h oraz premię i dopłatę do godzin nocnych w wysokości 20%. Przed rozpoczęciem zatrudnienia każdy pracownik weźmie udział w szkoleniu przygotowującym do pracy, które będzie wliczone do czasu pracy. Gwarantujemy również darmowe wyżywienie. Pracownicy mają możliwość rozwoju i awansów w przestrzeni firmy.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie